Інфографіка: марафон в цифрах і фактах

Anonim

У 1896 році на старт вийшли 17 спортсменів. Перші 10 кілометрів все трималися рівно, але незабаром бігуни один за одним почали непритомніти. На позначці в 33 кілометри гонку очолив Спірос Луїс. Він і став переможцем, подолавши марафонську дистанцію за 2 години 58 хвилин 50 секунд.

Шлях до багатства і успіху Спіроса Луїса зайняв 42 кілометри 195 метрів. До забігу він був настільки бідний, що не міг купити собі взуття, а після - став національним героєм.

З нашої нової інфографіки ви дізнаєтеся трохи марафонської статистики, а також як правильно заряджатися енергією під час забігу.

Інфія любить марафони, тому що участь у них - це завжди «злом життя». Ми розповідали вам про найскладніші і красиві марафони світу. Готували вас до вашого першого марафону і склали для вас розклад кращих забігів на 2014/2015 рр.